~n中有界域上全纯函数的第Ⅰ型 C-F公式

姚宗元

数学学报 ›› 1994, Vol. 37 ›› Issue (3) : 423-429. DOI: 10.12386/A19940055
论文

~n中有界域上全纯函数的第Ⅰ型 C-F公式

    {{javascript:window.custom_author_cn_index=0;}}
  • {{article.zuoZhe_CN}}
作者信息 +

Type I C-F Formula of Holomorphic Funrtions on Bounded Domain in C~n

    {{javascript:window.custom_author_en_index=0;}}
  • {{article.zuoZhe_EN}}
Author information +
History +

本文亮点

{{article.keyPoints_cn}}

HeighLight

{{article.keyPoints_en}}

摘要

{{article.zhaiyao_cn}}

Abstract

{{article.zhaiyao_en}}

关键词

Key words

引用本文

导出引用
{{article.zuoZheCn_L}}. {{article.title_cn}}. {{journal.qiKanMingCheng_CN}}. 1994, 37(3): 423-429 https://doi.org/10.12386/A19940055
{{article.zuoZheEn_L}}. {{article.title_en}}. {{journal.qiKanMingCheng_EN}}. 1994, 37(3): 423-429 https://doi.org/10.12386/A19940055

参考文献

参考文献

{{article.reference}}

基金

版权

{{article.copyrightStatement_cn}}
{{article.copyrightLicense_cn}}

Accesses

Citation

Detail

段落导航
相关文章

/